Personalista/ka

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč
Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr
Místo pracoviště: Kuřim

Firma AGROAD je na trhu již od roku 1995. Po celou tuto dobu se snažíme budovat firmu s rodinnou atmosférou, a to i přesto, že firma v posledních letech roste. Už od založení firmy je hlavní činností prodej náhradních dílů na zemědělskou techniku, a to hlavně na traktory značky ZETOR.

V týmu nás je 45 a postupně se rozrůstáme, ale stále je pro nás důležitý individuální přístup ke každému zaměstnanci. Proto nyní hledáme parťáka pro vedení firmy, který/á pomůže zavést celou HR agendu a bude tak podporou nejen vedení, ale také našim zaměstnancům.

Co vás čeká?

  • Nábor a výběr zaměstnanců (vyhledávání kandidátů, tvorba inzerce, pohovory, onboarding)
  • Nastavení HR procesů a strategie (vzdělávání, výroční pohovory)
  • Interní PR směrem k zaměstnancům (nastavení komunikace se zaměstnanci, organizace akcí pro zaměstnance, teambuildingy)
  • Prezentace firmy a budování značky zaměstnavatele (webové stránky, sociální sítě, veletrhy, spolupráce se školami)
  • HR administrativa (platná pracovně-právní agenda, naplánovaná povinná školení pro zaměstnance)

Výsledkem vaší práce bude dostatek kompetentních pracovníků, kteří vědí, co je obsahem jejich práce, ví, jak ji mají dělat a jsou v ní úspěšní.

Máte za sebou prokazatelné výsledky v personalistice? Chcete mít na starosti celou personalistiku od A do Z?

U nás dostanete podporu a důvěru od vedení firmy, možnost přinést své zkušenosti a nápady a pomoci naší firmě postavit HR na nohy!

Pokud si celou dobu říkáte ano, tak hledáme právě vás! Vyplnťe, prosím, formulář níže na stránce a my vás budeme nejdříve kontaktovat e-mailem.

Kontaktní formulář

    AGROAD, s.r.o.

    Blanenská 1338
    664 34 Kuřim
    Czech Republic

    Phone: +420 541 264 970
    Fax: +420 541 264 973
    E-mail: info@agroad.cz